דירות למכירה בגבעתיים

גבעתיים הוקמה בשנת 1922 וכיום גרים בה למעלה מ- 60,000 תושבים. העיר נמצאת בשכנות לתל אביב ומהווה מוקד משיכה עבור זוגות צעירים רבים ועבור משפרי דיור. אם בעבר מחירי הדיור בגבעתיים היו זולים משמעותית ממחירי הנדל"ן בתל אביב הרי כיום בעקבות הביקוש הרב למגורים בעיר האיכותית חלה עליה דרסטית במחירים אך עדיין קניית דירות בגבעתיים נחשבת למשאת נפשם של רבים בגלל רמת החיים הגבוהה בעיר, מוסדות החינוך הטובים והשירותים האיכותיים והמתקדמים לתושבים. בשנים האחרונות קמו שכונות חדשות בעיר אך כיום עתודות הקרקע נמוכות מאחר והעיר מוקפת בערים שכנות ואין לה לאן להתרחב.

איכות חיים גבוהה

גבעתיים מציעה לתושביה איכות חיים גבוהה ומגוון שירותים מתקדמים כמו גם תשתיות חדשות, פארקים ירוקים רבים עם מתקני שעשועים ומוסדות חינוך מתקדמים. גורמים אלה תורמים לביקוש הרב לדירות בגבעתיים וכמעט כל דירה העומדת למכירה נחטפת במהירות. קניית דירות בגבעתיים דורשת חיפוש קפדני וחשוב להכיר את שכונות העיר כדי לחפש מקום המתאים לצרכי המשפחה או הזוג הצעיר. לפני קניית הדירה יש לבדוק את השירותים הנמצאים בשכונה, דרכי גישה לכבישים ראשיים, חניה ברחוב או בחניון, תחבורה ציבורית, מוסדות שונים כמו בנקים, דואר ובית כנסת וכדומה.

ביקוש גבוה למגורים

בעיר כאמור, יש ביקוש רב לדירות בגבעתיים, בין היתר על ידי צעירים המעוניינים לגור קרוב להוריהם. הדירות בעיר נחטפות יחסית מהר והביקוש גדול מההיצע לכן המחירים עולים בהתאם. גבעתיים מציעה רמת חיים גבוהה ואיכותית ויש בה תיאטרון ידוע, קניון גדול, מצפה כוכבים ציבורי ומתקנים נוספים. בעיר יש שכונות ותיקות כמו בורוכוב, שינקין ופועלי הרכבת ועם השנים ניתן לראות פרויקטים של תמ"א 38 בשכונות הוותיקות לצד מגדלי מגורים חדשים ויוקרתיים.

 

נכסים חדשים למכירה בגבעתים:

דירת 3 חדרים (עורפית)  מצויינת להשקעה!! - רק 1,350,000

דירת 4.5 חדרים, 120 מ"ר עם מעלית וחניה - בשכונת בורוכוב - 2,510,000

 

ליצירת או למידע על קניית דירה - התקשרו 03-6969094